Skip to main content
search
0

Wyjazd Integracyjny 25 – 27 kwietnia 2014 r. Świnoujście

4541

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Uprzejmie informujemy, iż nasza Izba organizuje spotkanie integracyjne dla radców prawnych i aplikantów, które w tym roku odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2014 r. w Hotelu INTERFERIE Medical Spa**** w Świnoujściu ul. Uzdrowiskowa 15 www.inmedicalspa.pl/

Podczas wyjazdu integracyjnego radcowie prawni oraz aplikanci będą mieli możliwość uczestniczenia w seminarium mec. Macieja Bobrowicza „Jak osiągnąć sukces na rynku usług prawniczych” oraz w warsztatach i panelach dyskusyjnych w ramach I Forum Aplikantów Radcowskich. Udział we wspominanym seminarium umożliwi uzyskanie dodatkowych punktów szkoleniowych dla radców prawnych.

Urozmaiceniem imprezy będzie sobotnia kolacja grillowa przy muzyce DJ oraz nielimitowany wstęp na strefę spa: basen, jacuzzi, sauna oraz możliwość korzystania z bilardu, kręgielni i wypożyczenia rowerów oraz 15 % rabat na zabiegi kosmetyczne.

Ponadto Izba przewiduje wycieczkę statkiem dla uczestników tegorocznego spotkania integracyjnego. Data i godzina wycieczki zostaną ustalone w terminie późniejszym i uzależnione są od liczby osób zainteresowanych udziałem ww. imprezie.

Koszt udziału w imprezie integracyjnej wynosi 400 zł – radca prawny oraz 200 zł – aplikant radcowski.

Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy OIRP w Szczecinie 94 1020 4795 0000 9602 0092 7772 z dopiskiem „wyjazd integracyjny Świnoujście”

W celach organizacyjnych uprzejmie prosimy składać zgłoszenia według załączonego formularza zgłoszeniowego wraz z załączeniem dowodu wpłaty i przesłanie w terminie do dnia 21 marca b. r. bezpośrednio na e-mail: kierownik@oirp.szczecin.pl

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje termin zgłoszenia wraz z dowodem uiszczenia opłaty.

W razie pytań uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny 600 202 771 lub e-mail – rzecznikprasowy@oirp.szczecin.pl

Serdecznie zapraszamy

Formularz zgłoszeniowy OIRP Szczecin – MS Word

Formularz zgłoszeniowy OIRP Szczecin – PDF

Program wyjazdu integracyjnego

Close Menu