Skip to main content
search
0

Zakończenie akcji Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonych Przestępstwem

4521

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Uprzejmie informujemy, iż w sobotę 1 marca b. r. zakończyła się tegoroczna akcja Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonych Przestępstwem, która trwała od 24 lutego do 1 marca b. r.

W tym roku nasza Izba pełniła dyżury w siedzibie Ośrodka działającego w ramach Sieci Pomocy Ofiarom Przestępstw oraz w jego Oddziałach w dniu 26 lutego 2014r. (środa), tj.: w Ośrodku Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Szczecinie, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łobzie – Oddział Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Łobzie, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie – Oddział Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem w Gryfinie, Gminnym Ośrodku Wsparcia Rodziny w Dołujach oraz w Gminnym Ośrodku Wsparcia Rodziny w Przecławiu – Oddział Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem.
Szczególne podziękowania kierujemy do radców prawnych i aplikanta radcowskiego, którzy w tym dniu zaoferowali swoją pomoc poprzez pełnienie dyżurów ww. Ośrodkach – Marty Turskiej, Ewy Michalak-Stojanowskiej, Anny Koziura, Katarzyny Solarskiej, Pawła Mikołajczyka, Bogdana Skólmowskiego, Dominika Gajlewicza, Tomasza Bilewicza oraz Rafała Malujdy.

Jednocześnie zachęcamy radców prawnych i aplikantów do udziału w podobnych inicjatywach, którym celem jest propagowanie świadczenia pomocy prawnej ramach pro bono.

Close Menu