Zaproszenie na Zjazd Absolwentów UMCS

Szanowni Państwo

Z okazji Jubileuszu 70-lecia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej  w Lublinie, mamy zaszczyt zaprosić członków samorządu radców prawnych na Zjazd Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji połączony z Piknikiem UMCS. Zjazd odbędzie się w dniu 14 czerwca 2014 r.(w godz. 10.00-13.00) na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, zaś Piknik UMCS w godz. 14.00-02.00 na terenie Targów Lublin S.A.

Zjazd Absolwentów naszego Wydziału jest doskonałą okazją do spotkania z przyjaciółmi, znajomymi z okresu studiów oraz kadrą akademicką. Stanowi również przyczynek do refleksji nad historią Wydziału, do wspomnień i anegdot związanych z atmosferą studiowania, a także poznaniem drogi zawodowej Absolwentów  po opuszczeniu murów Uniwersytetu.  W załączeniu do niniejszego zaproszenia  przedstawiamy szczegółowy program Zjazdu Absolwentów naszego Wydziału i Pikniku UMCS. W celu potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej Uniwersytetu, pod linkiem:

LINK
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie